Каталог

Доставка і оплата


Доставка здійснюється по всій Одесі та найближчій області.

Вартість доставки в залежності від району:

- селище Котовського у робочий час з 9:00 до 20:00 - 100грн

- с.Фонтанка, Тартус, Сосновий берег, Ліски, Зелений Мис - 180грн

- Лузанівка - Пересип - 180грн

- Центр міста - від 200 грн

- Французький бульвар, пр-т Шевченка - 250 грн

- Фонтанська дорога, Черемушки, Таїрове - 250-300грн

- ЖМ Райдужний - 350грн

- Совіньйон - 450грн.

Якщо ви не знайшли в списку необхідний район, населений пункт чи область - пишіть нам у будь-якому зручному месенджері або прямо тут на сайті в правому нижньому кутку і ми проконсультуємо вас за вартістю та можливостями доставки.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, що ціни, вказані за доставку, стосуються замовлень оформлених ВИКЛЮЧНО на нашому сайті.

Якщо ви оформляєте замовлення в будь-якому месенджері або соціальній мережі, ціна за доставку може відрізнятися.

 

*Якщо Вам потрібна доставка на конкретний час, ви повинні оформити замовлення на день раніше до 18:00.

* Якщо замовлення буде оформлено вранці в день доставки, воно буде виконано протягом робочого дня.

* Доставка здійснюється у всі райони міста нашими перевіреними кур'єрами, які з нами вже не перший рік! Кожен букет доставляється на АВТОМОБІЛІ, кур'єрами, які переживають за кожне замовлення разом з нами і дуже намагаються зробити все максимально комфортно та зручно для вас!

Жодних мопедів чи неперевірених такістів! Тільки наші люди!

* Доставка може бути здійснена іншими кур'єрськими службами, з якими ми співпрацюємо, у тому випадку, якщо ви оформили термінове замовлення та всі кур'єри зайняті на інших доставках * Під час доставки ми оберігаємо квіти від низьких та високих температур. Якщо доставка букетів здійснюється в літню пору, ми перевозимо квіти тільки в автомобілях обладнаних кондиціонером, щоб висока температура не пошкодила композицію. Якщо замовлення доставляється в холодну пору року, то кожен букет поміщається в спеціальну захисну упаковку.

* Квіткова майстерня Клевер, не дає жодних гарантій, і знімає з себе відповідальність, щодо ЧАСУ доставки, в дні масового попиту на послуги ( 7-9 березня та 13-14 лютого) - у ці дні всі замовлення будуть здійснюватися у замовлений вами час, але з доробком за часом.

* Звертаємо Вашу увагу, що якщо одержувач не відчинив двері і не брав трубку в той момент, коли кур'єр вже знаходився на місці (при цьому ми не були попереджені про те, що без дзвінка везти букет не можна і ви хотіли, щоб відвезли сюрпризом ) і кур'єру довелося повернутися до магазину, повторна доставка на адресу оплачується додатково.

 

×
contact